Wtorek, 6 czerwca
Imieniny: Danuty, Dominiki
Czytających: 4292
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój/Stare Bogaczowice: Nowy radiowóz

Piątek, 10 grudnia 2021, 7:20
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój/Stare Bogaczowice: Nowy radiowóz
Fot. KMP Wałbrzych
Na terenie Komisariatu Policji I w Wałbrzychu odbyło się uroczyste przekazanie kluczyków do nowego radiowozu. Samochód zakupiony został dzięki zaangażowaniu i wsparciu dwóch gminy: Szczawna–Zdroju i Starych Bogaczowic, które w połowie finansowały przedsięwzięcie.

8 grudnia o godz.12:00 na placu Komisariatu Policji I w Wałbrzychu z siedzibą w Szczawnie-Zdroju odbyło się uroczyste przekazanie oznakowanego radiowozu. Nowy pojazd zakupiony został dzięki zaangażowaniu władz dwóch gmin: Szczawna-Zdroju i Starych Bogaczowic, którym poprawa bezpieczeństwa mieszkańców nie jest obojętna. Zakupiony pojazd służbowy to Kia Sportage wyposażona w silnik benzynowy o pojemności 1.6 l i mocy 130 km. Koszt zakupu takiego samochodu wyniósł 126 tys. zł. Dofinansowanie ze strony dwóch gmin pokryło 50% ceny zakupu pojazdu.

Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu mł. insp. Arkadiusz Wojnowski podziękował Burmistrzowi Szczawna-Zdroju Markowi Fedorukowi, Jego Zastępcy Markowi Ćmikiewiczowi oraz Wójtowi Starych Bogaczowic Mirosławowi Lechowi za wsparcie przy zakupie kolejnego radiowozu, który prócz tego, że przyczyni się do podniesienia komfortu pracy funkcjonariuszy, to również realnie wpłynie na podniesienie wymiernych efektów poczucia bezpieczeństwa mieszkańców.

Twoja reakcja na artykuł?

12
57%
Cieszy
1
5%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
5%
Złości
6
29%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group