Sobota, 3 czerwca
Imieniny: Leszka, Tamary
Czytających: 4854
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Nowy zastępca

Środa, 1 grudnia 2021, 12:43
Aktualizacja: 12:44
Autor: red
REGION, Głuszyca: Nowy zastępca
Fot. KMP Wałbrzych
Dzisiaj st. asp. Michał Rutkowski został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Głuszycy. Akt powołania odebrał z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu nadkom. Krzysztofa Lewandowskiego.

Już we wrześniu tego roku doświadczonemu detektywowi wałbrzyskiego garnizonu Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu nadkom. Krzysztof Lewandowski powierzył obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Głuszycy. St. asp. Michał Rutkowski poradził sobie z nowym wyzwaniem znakomicie, dlatego od dzisiaj oficjalnie jest już na tym stanowisku.

Wałbrzyski policjant służbę w Policji rozpoczął w 2008 roku. Od początku pracował w Komisariacie Policji w Boguszowie-Gorcach. Najpierw na stanowisku policjanta, następnie referenta, by w 2013 roku zostać detektywem zespołu kryminalnego tej jednostki. Po ponad 8 latach doświadczenia w sprawach kryminalnych st. asp. Michał Rutkowski przeniósł się do Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, a ostatecznie we wrześniu tego roku do Komisariatu Policji w Głuszycy. Od dzisiaj pełni tam funkcję Zastępcy Komendanta tej jednostki.

Twoja reakcja na artykuł?

10
48%
Cieszy
2
10%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
5%
Smuci
0
0%
Złości
8
38%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group