Środa, 22 marca
Imieniny: Bogusława, Katarzyny
Czytających: 5011
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nowy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Poniedziałek, 10 października 2016, 16:02
Aktualizacja: 16:07
Autor: red
Wałbrzych: Nowy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu
Fot. KMP Wałbrzych
Dziś w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu odbyła się uroczystość, podczas której obowiązki zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu zostały powierzone komisarzowi Rafałowi Siczkowi.

10 października Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Krzysztof Niziołek powierzył obowiązki Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu kom. Rafałowi Siczkowi.

Kom. Rafał Siczek podziękował za obdarzenie go zaufaniem i powierzenie obowiązków na stawiającym nowe wyzwania, wymagającym stanowisku. Podkreślał, iż dołoży wszelkich starań i korzystając ze swojej wiedzy i doświadczeń będzie dbał o bezpieczeństwo i porządek publiczny mieszkańców powiatu wałbrzyskiego.

Rafał Siczek od początku swojej służby związany jest z Wałbrzychem. Pierwsze kroki w Policji stawiał w 2003 roku, jako funkcjonariusz pionu prewencji Komisariatu Policji IV w Wałbrzychu. Następnie służbę pełnił w pionach kryminalnym i dochodzeniowo-śledczym. Od 2010 roku pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Komisariatu II Policji w Wałbrzychu.

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group