Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 2509
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Obiekty w przestrzeni

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 24 maja 2010, 8:26
Aktualizacja: 8:27
Autor: DK
Fot. organizatorzy
Jutro o godzinie 17.00 odbędzie się wernisaż nietypowej wystawy przygotowanej przez studentów I roku Architektury Krajobrazu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu pod kierunkiem mgr sztuki Małgorzaty Wiszniowskiej.

„Obiekt w przestrzeni” to wystawa, której celem jest ukazanie subiektywnych odczuć studentów Architektury Krajobrazu poprzez twórcze wykorzystanie obiektów użytkowych, przy zastosowaniu technik takich jak asembaż, akumulacja czy ready-made.

- Ze względu na to, że są to początki tego kierunku na Wałbrzyskiej PWSZ, chcemy pokazać innym studentom, a także osobom z zewnątrz, nas samych i nasz punkt widzenia. A przy okazji złamać także trochę rutynę codziennego dnia studenckiego – mówi mgr sztuki Małgorzata Wiszniewska. - Jest to impreza plenerowa i dlatego serdecznie zapraszamy na wernisaż również wszystkie chętne osoby spoza uczelni.

70 obiektów – prac młodych artystów, wystawionych zostanie w przestrzeni parkowej, gdzie podziwiać będzie można ich niezwykły dialog z otoczeniem.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group