Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3718
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Objazdowe święto

Wtorek, 2 czerwca 2020, 10:29
Aktualizacja: Środa, 3 czerwca 2020, 9:20
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Objazdowe święto
Fot. organizatorzy
Bryczka zaprzężona „w konie mechaniczne”, moc słodkich upominków, balonowe stworki i wesoły krasnal Nartek, a wszystko to dla najmłodszych mieszkańców Gminy Czarny Bór w ramach odjazdowo–objazdowego Dnia Dziecka.

Z inicjatywy Wójta Adama Góreckiego, w ramach Dnia Dziecka od 29 maja do 1 czerwca, trwał objazd gminy kolorowo przystrojoną bryczką, pełną słodyczy, balonowych upominków oraz pozytywnej energii. Wesoły korowód pracowników Biblioteki+Centrum Kultury na czele z Nartkiem (gminną maskotką) odwiedził wszystkie sołectwa gminy poczynając od Jaczkowa, Witkowa, przez Borówno, Czarny Bór i Grzędy. W dobie pandemii kiedy niemożliwe są zgromadzenia czy organizacja imprez dla większej liczby osób udało się znaleźć sposób by wywołać uśmiech na twarzy i w bezpieczny sposób, zgodnie z reżimem sanitarnym dotrzeć do ponad 400 dzieci.

Organizatorzy kolorowego objazdu: Wójt Gminy Czarny Bór Adam Górecki oraz Biblioteka +Centrum Kultury za pomoc w organizacji akcji serdecznie dziękują Urszuli i Zbigniewowi Filip, Stanisławowi Rutkowskiemu oraz Stanisławie Góral.

Twoja reakcja na artykuł?

4
57%
Cieszy
1
14%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
29%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group