Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 3698
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Od dziś zamknięty wiadukt

Wtorek, 12 kwietnia 2022, 6:30
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Od dziś zamknięty wiadukt
Fot. Gmina Miasto Boguszów–Gorce
W związku z prowadzonymi pracami budowlanymi w zakresie modernizacji wiaduktu przy ul. Krakowskiej w Boguszowie–Gorcach, informujemy, że w dniu 12 kwietnia od godziny 9:00 zostanie wprowadzona organizacja ruchu tymczasowego na czas zamknięcia obiektu.

Będzie się to wiązało z koniecznością korzystania z objazdów: przez serpentyny, przez ul. 1 Maja i Reymonta w Boguszowie-Gorcach lub przez ul. Żeromskiego.

Jak informuje Zarząd Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu:
„...od dnia 12 kwietnia 2022 roku zmianie ulegnie rozkład jazdy oraz trasa przejazdu linii nr 2. Objazd wytyczony został ulicą Zachodnią, tym samym w czasie remontu nie będą obsługiwane przystanki położone na ul. Krakowskiej w Boguszowie - Gorcach. Najbliższe przystanki w rejonie Krakowskiego Osiedla wyznaczone zostały przy skrzyżowaniu ul. Zachodniej z ul. Wałbrzyską. Autobusy linii nr 2 odjeżdżające z ul. Karkonoskiej w kierunku Boguszowa – Gorc skierowane zostaną ulicami: Barbusse’a – Kresowa – Zachodnia do ul. Wałbrzyskiej, podobnie w drodze powrotnej tj. z Boguszowa – Gorc w kierunku Wałbrzycha objazd wytyczony został ul. Zachodnią, 1 Maja, Karkonoską do przystanku przy ul. Barbusse’a. Autobusy linii nr 2 nie będą zatrzymywać się na przystankach położonych na trasie objazdu.”

Twoja reakcja na artykuł?

7
44%
Cieszy
2
13%
Hahaha
1
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
25%
Złości
2
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group