Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 5349
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Od jutra zaczyna się Festiwal Reżyserii Filmowej

Piątek, 31 maja 2019, 6:35
Autor: red
Wałbrzych: Od jutra zaczyna się Festiwal Reżyserii Filmowej
Fot. organizatorzy
Przed nami dwunasta edycja Festiwalu Reżyserii Filmowej, którego współorganizatorem jest Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia.

Jest to jedyne w Europie święto reżyserów, w trakcie którego przez cały tydzień odbywają się pokazy filmowe oraz spotkania z twórcami. Festiwal co roku przyciąga największe gwiazdy polskiego ekranu oraz liczną publiczność. Tegoroczną galę otwarcia (1 czerwca, godz. 19.30) poprowadzą Sonia Bohosiewicz oraz Michał Koterski, a galę zamknięcia (7 czerwca, godz. 19.30) – Małgorzata Kożuchowska i Janusz Chabior. Ponadto ze swoimi recitalami i monodramami wystąpią takie znane postaci jak Piotr Machalica, Mariusz Kiljan, Małgorzata Bogdańska czy Krystyna Podleska.

Festiwal już po raz drugi będzie gościł w Centrum Nauki i Sztuki, ale tegoroczna edycja jest wyjątkowa ponieważ po raz pierwszy wszystkie wydarzenia festiwalowe będę odbywać się w przestrzeniach Starej Kopalni.

W organizację festiwalu są zaangażowani również wolontariusze z III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Wałbrzychu.
Szczegółowy program znajduje się na stronie wydarzenia: www.festiwalrezyserii.com, a bilety i wejściówki na wszystkie punkty programu są dostępne w kasie Starej Kopalni.

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
1
25%
Hahaha
1
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group