Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 5810
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Odnalazł się cały i zdrowy

Piątek, 24 listopada 2023, 8:58
Aktualizacja: 8:59
Autor: red
REGION: Odnalazł się cały i zdrowy
Fot. KMP Wałbrzych
Boguszowscy policjanci poszukiwali w czwartkowy wieczór 82–letniego mieszkańca tej miejscowości, który nie informując rodziny o swoich planach, wyszedł koło południa z miejsca zamieszkania i do nastania zmroku nie powrócił do domu.

Każde zgłoszenie o zaginięciu policjanci traktują bardzo poważnie. Dlatego niezwłocznie po otrzymaniu przed godziną 19:00 takiej informacji od najbliższej rodziny mężczyzny, dyżurna miejscowego komisariatu podjęła decyzję o przygotowaniu działań poszukiwawczych. Mundurowi od razu rozpoczęli sprawdzanie miejsc, w których najczęściej pojawiał się 82-latek.

Chociaż alarm ogłoszony został dla całego stanu osobowego boguszowskiej jednostki, to nim funkcjonariusze zdążyli przyjechać do komisariatu, jeden z mieszkańców przywiózł mężczyznę pod sam dom. A zainteresował się nim widząc go samego na trasie Jabłów - Czarny Bór. Okazało się, że senior był wychłodzony i zdezorientowany, ale pamiętał swój adres zamieszkania.

Na miejscu policjanci wezwali zespół ratownictwa medycznego, aby specjaliści przebadali 82-latka. Po zakończonych poszukiwaniach mężczyzna został przez policjantów przekazany najbliższej rodzinie.

Twoja reakcja na artykuł?

11
73%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
7%
Smuci
1
7%
Złości
2
13%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group