Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 3917
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Odnaleźli 82–latka

Czwartek, 18 sierpnia 2022, 9:40
Aktualizacja: 10:41
Autor: red
Wałbrzych: Odnaleźli 82–latka
Fot. KMP Wałbrzych
Wczoraj na Białym Kamieniu i Starym Zdroju kilka godzin trwały poszukiwania schorowanego 82–latka, który w godzinach popołudniowych wyszedł z domu i, do momentu zgłoszenia przez najbliższą rodzinę tego faktu policjantom, nie wrócił do miejsca zamieszkania.

Będący w służbie wałbrzyscy funkcjonariusze, przy wsparciu strażaków z PSP oraz OSP, a także goprowców, niezwłocznie po otrzymaniu danych personalnych zaginionego mężczyzny oraz jego rysopisu, rozpoczęli poszukiwania. Podczas prowadzonych działań mundurowi ustalili, że 82-latek po godzinie 14:00 wyszedł z miejsca zamieszkania przy ul. Kraka i były obawy, że oddalił się w rejon pobliskiego kompleksu leśnego dzielącego Biały Kamień ze Starym Zdrojem. Dlatego też funkcjonariusze metr po metrze przeczesywali pobliski teren. Rozpytywali także okolicznych mieszkańców, którzy mogli na swojej drodze spotkać zaginionego. Działania ostatecznie przyniosły pozytywny efekt i tuż przed zmrokiem senior został przez mundurowych odnaleziony w rejonie byłego przedsiębiorstwa przy ul. Reja.

Mężczyźnie udzielona została pierwsza pomoc. Pomimo swojego sędziwego wieku, na szczęście nie potrzebował pomocy medycznej. Był jednak zdezorientowany. Funkcjonariusze przewieźli 82-latka do miejsca zamieszkania i przekazali pod opiekę członków zaniepokojonej rodziny.

Twoja reakcja na artykuł?

16
76%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
10%
Smuci
0
0%
Złości
3
14%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group