Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 6064
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Odpowiedzialność menedżerów

Poniedziałek, 1 marca 2021, 8:23
Aktualizacja: 10:24
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Odpowiedzialność menedżerów
Fot. organizatorzy
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST–PARK" wspólnie z Kancelarią TLA Tax Legal Advisors zaprasza serdecznie do udziału w bezpłatnym webinarium WSSE. Temat "Odpowiedzialność członków zarządu i menedżerów".

Agenda:

1. Za co odpowiedzialność ponoszą członkowie zarządu na gruncie kodeksu spółek handlowych i prawa upadłościowego?
2. Czy członek zarządu albo menedżer może odpowiadać za swoje działania karnie i podatkowo?
3. Jak kształtuje się odpowiedzialność członków zarządu względem spółki i osób trzecich?
4. Jak członkowie zarządu i menedżerowie mogą zabezpieczyć się przed ryzykami?

Prelegenci:

Robert Smoczyński - Partner zarządzający w Kancelarii TLA, radca prawny i doradca podatkowy, posiadający wieloletnie doświadczenie pracy w firmach tzw. Wielkiej Czwórki. Zdobył doświadczenie zawodowe podczas realizacji licznych projektów z zakresu doradztwa podatkowego. Zakres tych projektów obejmował m.in. przygotowywanie efektywnych podatkowo rozliczeń oraz struktur organizacyjnych, jak również asystowanie Klientom podczas postępowań podatkowych oraz w trakcie negocjacji z władzami skarbowymi, a także reprezentowanie podatników przed sądami administracyjnymi.

Magda Gawdzis - Menedżer w Kancelarii TLA, radca prawny wpisany na listę prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie obsługi prawnej i korporacyjnej spółek. Kompleksowo wspiera średnich i dużych przedsiębiorców należących do międzynarodowych grup kapitałowych w zakresie sporządzania i negocjacji umów gospodarczych, inwestycyjnych i biznesowych oraz opracowywania dokumentów korporacyjnych i opinii prawnych. Ma na swoim koncie pozytywnie rozstrzygnięte spory gospodarcze, uczestniczyła w procesach restrukturyzacyjnych oraz likwidacyjnych spółek i innych podmiotów gospodarczych.

Jakub Dydak - Konsultant w Kancelarii TLA, z którą związany jest od 2019 roku i w której rozpoczął zdobywanie swojego doświadczenia zawodowego w dziedzinie prawa. Uczestniczy w projektach dotyczących prawa handlowego, prawa pracy, prawa własności intelektualnej oraz szeroko pojętego prawa cywilnego zajmując się kompleksową obsługą prawną spółek.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group