Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 4088
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Odsłaniamy Młynarską

Czwartek, 4 lipca 2019, 10:23
Autor: red
Wałbrzych: Odsłaniamy Młynarską
Fot. Robert Bajek
Przed kilkoma dniami odbyła się konferencja prasowa, która w dużej mierze dotyczyła zmian, jakie mają zajść na ulicy Młynarskiej.

Na prośbę naszych czytelników prezentujemy zdjęcia budynków, które zostaną wyremontowane, a także staramy się oddać klimat ulicy Młynarskiej, która za około 2 lata ma wyglądać już zupełnie inaczej.

- Dzięki pracy i poświęceniu wielu ludzi, Wałbrzych zmienia się w sposób niespotykany nigdy wcześniej w historii. Czas na kolejną metamorfozę, która tym razem obejmie okolice ścisłego centrum miasta (ul. Młynarska). Dzięki wsparciu Unii Europejskiej oraz Europejskiego Banku Inwestycyjnego budynek od zawsze związany z wałbrzyskim szkolnictwem zostanie gruntownie zmodernizowany i powstanie tam Wałbrzyski Inkubator Przedsiębiorczości. Koszty tej inwestycji to ponad 6.2 mln zł, (dofinansowanie UE-prawie 3.5 mln zł). Ta modernizacja w połączeniu z remontem ulicy oraz kamienic przy ul. Młynarskiej, do których aktualnie się przygotowujemy, całkowicie zmieni obraz tego miejsca - mówi Roman Szełemej.

Trzy inne budynku znajdujące się przy ulicy Młynarskiej również doczekają się remontów ze środków EBI (ul. Młynarska 13, 16 i 37).

Twoja reakcja na artykuł?

19
76%
Cieszy
4
16%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
4%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group