Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 2912
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Okradł rodzinę z telefonów

Piątek, 21 czerwca 2019, 9:29
Autor: red
Wałbrzych: Okradł rodzinę z telefonów
Fot. KMP Wałbrzych
Zarzut kradzieży usłyszy 33–letni mieszkaniec Wałbrzycha. Nietrzeźwy mężczyzna przyszedł w odwiedziny do dzieci, ale zamiast się z nimi bawić ukradł swojej byłej partnerce oraz synowi telefony.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji KMP w Wałbrzychu otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej, jaka miała mieć miejsce w Wałbrzychu przy ul. Zamoyskiego. Pod wskazanym adresem drzwi mundurowym otworzyła zapłakana kobieta. Razem z nią w domu było jeszcze dwoje dzieci w wieku 5 i 12 lat. Kobieta oświadczyła, że ojciec dzieci, z którym rozstała się jakiś czas temu, przyszedł w odwiedziny. Był pod wpływem alkoholu, pobudzony i agresywny. Doszło do awantury. Mężczyzna wyrwał trzymany w ręku przez kobietę telefon, drugi telefon wyrwał 12-letniemu synowi. Gdy usłyszał pukających do drzwi policjantów uciekł przez okno.

Funkcjonariusze uspokoili pokrzywdzoną, poinformowali ją o możliwościach prawnych jakie jej przysługują, a następnie udali się za napastnikiem. W trakcie sprawdzania pobliskiego rejonu zauważono mężczyznę rysopisem przypominającego poszukiwanego sprawcę. 33-letni mieszkaniec Wałbrzycha został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. Skradzione mienie odzyskano i przekazano właścicielce.

Twoja reakcja na artykuł?

6
55%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
18%
Złości
2
18%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group