Poniedziałek, 18 października
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 2706
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Okradł wolontariuszkę pomagającą przy organizacji Runmageddonu

Czwartek, 20 grudnia 2018, 14:18
Aktualizacja: 14:21
Autor: red
Wałbrzych: Okradł wolontariuszkę pomagającą przy organizacji Runmageddonu
Fot. KMP Wałbrzych
Za przywłaszczenie mienia oraz kradzież z włamaniem odpowie 38–letni mężczyzna zatrzymany przez funkcjonariuszy z wałbrzyskiej piątki. Wałbrzyszanin zabrał torbę z rzeczami osobistymi 22–letniej wolontariuszki pomagającej przy organizacji cyklu biegów z przeszkodami – Runmageddonu.

30 września w Wałbrzychu organizowany był cyklu biegów z przeszkodami – Runmageddonu. Jedną z osób pomagających w jego organizacji była 22-letnie mieszkanka Wrocławia. Kobieta torbę z rzeczami osobistymi położyła obok przeszkody na trasie, którą obsługiwała. W pewnym momencie kobieta zorientowała się, że torba z zawartością m.in. telefonu komórkowego i karty bankomatowej zniknęła,

Policjanci szczegółowo przeanalizowali pozyskane informacje i zgromadzony materiał dowodowy. Z ich ustaleń wynikało, że sprawcą kradzieży torby jest 38-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Wczoraj mężczyzna został zatrzymany. W czasie przesłuchania przyznał się do kradzieży. Okazało się, że wykorzystał również dwukrotnie kartę bankomatową płacąc nią zbliżeniowo za zakupy. Policjanci odzyskali telefon komórkowy, który zostanie przekazany prawowitemu właścicielowi.

38-latek usłyszał zarzuty przywłaszczenia mienia oraz włamania i kradzieży. O jego dalszych losach zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

8
89%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
11%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group