Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1560
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

On był poszukiwany listem gończym, a ona posiadała narkotyki i nimi handlowała

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Środa, 13 grudnia 2017, 10:53
Aktualizacja: 11:57
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany ujawnili i zabezpieczyli w jednym z mieszkań w Boguszowie–Gorcach policjanci z komisariatu w tej miejscowości. Funkcjonariusze realizując informację własną zatrzymali do tej sprawy 34–latkę. Wraz z nią w ręce Policji wpadł także jej partner, który był poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności.

W wyniku doskonałej pracy operacyjnej funkcjonariuszy z Boguszowa-Gorc kobieta została zatrzymana pod koniec zeszłego tygodnia. 34-latka w miejscu zamieszkania przechowywała środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było przygotować ponad 430 porcji handlowych tego narkotyku oraz mniejszą ilość środków odurzających w postaci marihuany. W trakcie czynności z zatrzymaną policjanci ustalili, że podejrzana sprzedawał środki psychotropowe innym osobom.

Obok kobiety, zatrzymany został także jej konkubent. Był on poszukiwany listem gończym wydanym przez Prokuraturę Rejonową w Wałbrzychu.

Prokurator w stosunku do mieszkanki Boguszowa-Gorc zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Kobieta przyznała się do popełnionych czynów i stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków oraz handel nimi wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 10.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group