Piątek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 5075
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Boguszów-Gorce: On chciał tylko "zabezpieczyć" cudze mienie,a ona wybiegła ze sklepu za skradzionymi ubraniami

Środa, 22 maja 2019, 6:48
Autor: red
Wałbrzych/Boguszów-Gorce: On chciał tylko "zabezpieczyć" cudze mienie,a  ona wybiegła ze sklepu za skradzionymi ubraniami
Fot. KMP Wałbrzych
W sobotę po południu funkcjonariusze drugiego komisariatu zatrzymali 28–latkę, która kilka godzin wcześniej dokonała kradzieży markowej odzieży w jednym ze sklepów przy ul. 1 maja w Wałbrzychu. Dzień później za kradzież mienia ruchomego z niezamkniętego samochodu osobowego, tym razem w ręce policjantów z Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach wpadł 28–latek.

18 maja około godziny 14:00 policjanci drugiego komisariatu otrzymali informację o kradzieży w sklepie w dzielnicy Sobięcin. Według zgłoszenia nieznana wtedy kobieta ukradła markową odzież powodując straty w kwocie 530 złotych, po czym wybiegając uciekła z budynku. 28-letnia wałbrzyszanka długo nie cieszyła się wolnością, gdyż została zatrzymana kilka godzin później przez dzielnicowych z tego rejonu.

Dzień później przez nieuwagę pokrzywdzonego, który zostawił przy ul. Matejki w Boguszowie-Gorcach otwarty samochód, a w nim radio samochodowe i portfel z pieniędzmi oraz dokumentami, doszło do kolejnej kradzieży. Złodziej po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia był już jednak w rękach miejscowych funkcjonariuszy, a mienie wartości 450 wróciło do właściciela. Sprawca podczas czynności procesowych wykonywanych przez boguszowskich policjantów stwierdził, że otworzył samochód i „zabezpieczył” tylko cudze mienie, bo nie chciał, aby ktoś inny dokonał kradzieży.

Oboje podejrzani usłyszeli zarzuty i staną teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi im kara pozbawienia wolności do lat. 5.

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
2
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
17%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group