Poniedziałek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 3293
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Operetki czar w Teatrze Zdrojowym

Wiadomości: Wałbrzych, Szczawno-Zdrój
Wtorek, 27 października 2009, 14:39
Aktualizacja: 16:18
Autor: Daniel Wawryniewicz
Fot. Daniel Wawryniewicz
Sala wypełniona po brzegi, owacje oraz niezapomniana atmosfera – to zasługa artystów z wrocławskiego teatru muzycznego Capitol, którzy bawili publiczność wczorajszego wieczoru w szczawieńskim Teatrze Zdrojowym.

Zabawny i czarujący duet - Wiesława Wawrzyniak i Mirosław Owczarek, przy akompaniamencie pianisty Andrzeja Gisicza, porwał do wspólnej zabawy widownię, zapewniając wrażenia i dobrą zabawę. - Często organizujemy takie koncerty z myślą o kuracjuszach sanatorium, którzy bardzo lubią tego typu przedsięwzięcia - mówi dyrektor Teatru Zdrojowego, Jerzy Wieczorek. - Cieszą się one sporym powodzeniem, a my - jako gmina uzdrowiskowa - staramy się dopasować repertuar do aktualnie panujących trendów.

Tematem koncertu były przeboje operetkowe i musicalowe, wśród których znalazły się standardy takie jak Tango Milonga, My Fair Lady, Skrzypek na dachu, czy też Księżniczka czardasza. Zachwycona publiczność entuzjastycznie odpowiadała brawami oraz chętnie przyłączała się do śpiewu artystów. Mirosław Owczarek w przerwach pomiędzy poszczególnymi utworami zaskakiwał i rozbawiał widownię do łez, swymi dowcipami oraz rolami,. w jakie się wcielał, a Wiesława Wawrzyniak zmieniała suknię dopasowując się do nastroju wykonywanych arii.

- W najbliższym czasie zapraszam na uroczysty koncert symfoniczny Filharmonii Sudeckiej, który odbędzie się 11 listopada. Usłyszymy wówczas utwory rodziny Straussów. Z kolei 21 listopada wystąpi kabaret Neonówka.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 28-10-2009 14:10
Rewelacja !!! Byłam i jestem mile zaskoczona !!! Więcej takich imprez w teatrze poproszę !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group