Sobota, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2704
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Opieka nad niepełnosprawnymi

Piątek, 4 grudnia 2020, 15:19
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Opieka nad niepełnosprawnymi
Fot. Gmina Miasto Boguszów–Gorce
W Gminie Boguszów–Gorce 17 asystentów osobistych osób niepełnosprawnych opiekuje się 95 osobami z niepełnosprawnościami.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami p.f. Burmistrz Miasta Boguszowa-Gorc Krzysztof Kumorek, w imieniu własnym, Przewodniczącego Rady Miejskiej i Radnych oraz Urzędu Miasta złożył wszystkim osobom z niepełnosprawnością i ich rodzinom życzenia wszelkiej pomyślności, wytrwałości w realizowaniu zamierzonych celów i planów, aby ten dzień był wyjątkowy, a każdy następny przynosił radość i zadowolenie.
- Życzę, aby nie opuszczało Państwa przekonanie, że niepełnosprawność nie powinna stać na przeszkodzie w dążeniu do realizacji ludzkich pragnień i marzeń. Słowa uznania kieruję również do organizacji pozarządowych, wolontariuszy i ludzi dobrej woli, którzy angażują się w pomoc osobom niepełnosprawnym, służą pomocą, dobrą radą i życzliwym uśmiechem. Niech to święto będzie dla Państwa pełne zadowolenia, a otaczający świat przyjazny, ciepły i bliski - życzy p.f. Burmistrz Krzysztof Kumorek.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
1
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
20%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group