Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 2605
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Ostatni etap Sudety MTB Challenge

Piątek, 28 lipca 2017, 10:55
Aktualizacja: 13:34
Autor: Robert Bajek
REGION, Głuszyca: Ostatni etap Sudety MTB Challenge
Fot. Robert Bajek
Niespełna godzinę temu na stadionie w Głuszycy nastąpił start do V etapu Sudety MTB Challenge 2017. Meta tego etapu zlokalizowana jest w Kudowie–Zdroju.

Prolog tegorocznej edycji Sudety MTB Challenge odbył się 23 lipca w Kudowie-Zdroju, skąd 24 lipca nastąpił start do I etapu z metą w Stroniu Śląskim. Etap II - „The Best Of Stronie Śląskie” rozegrano w okolicach Stronia Śląskiego. III etap to trasa Stronie Śląskie - Bardo, którą zawodnicy pokonywali 26 lipca a dzień później z Barda przyjechali do Głuszycy. Z kolei dzisiaj ze stadionu w Głuszycy zawodnicy wyruszyli na trasę ostatniego, V etapu, którego meta znajduje się w Kudowie-Zdroju.

70-cio kilometrowy V etep Sudety MTB Challenge 2017 obejmuje długie podjazdy, strome zjazdy, drogi szutrowe, drogi leśne, ścieżki między skałami i drogi asfaltowe. Rywalizacja odbywa się w następujących kategoriach: MAN - zespół stanowią dwaj mężczyźni, WOMAN - zespół stanowią dwie kobiety, MIX - zespół mieszany, MASTERS – zespół, w którym suma wieku obu uczestników przekracza 80 lat, MASTERS 100 – zespół, w którym suma wieku obu uczestników przekracza 100 lat, SOLO MAN M1 - do 40 lat, SOLO MAN M2 - powyżej 40 lat i SOLO WOMAN. Ze szczegółowymi wynikami z poszczególnych etapów i z wynikami w klasyfikacji generalnej można się zapoznać na stronie internetowej https://mktime.pl/mtb-challenge-2017/.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group