Środa, 28 lipca
Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora
Czytających: 3609
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Oświadczenie Klubu Kibica Górnika Wałbrzych

Poniedziałek, 6 maja 2013, 14:04
Aktualizacja: 14:19
Autor: red
Wałbrzych: Oświadczenie Klubu Kibica Górnika Wałbrzych
Fot. red
Na stronie internetowej www.gornik.walbrzych.pl pojawiło się oświadczenie Klubu Kibica Górnika Wałbrzych w sprawie niecenzuralnych okrzyków kierowanych pod adresem rodziców zawodników z Opalenicy podczas meczu koszykówki między Górnik Trans Wałbrzych – Basket Team Opalenica rozgrywanego w ramach Półfinałów Mistrzostw Polski kadetów.

Oto treść oświadczenia:

„Klub Kibica Górnika Wałbrzych nie identyfikuje się z osobami odpowiedzialnymi za niecenzuralne okrzyki w stronę rodziców zawodników klubu Basket Team Opalenica i stanowczo potępia takie zachowania. Osoby odpowiedzialne za te okrzyki nie należały, nie należą i nigdy nie będą należeć do naszego grona.

Z górniczym pozdrowieniem - kibice Wałbrzyskiego Górnika".

- od Zarządu Klubu: Podczas usuwania z hali pseudokibiców próbujących skompromitować imprezę, część z nich została rozpoznana i „zapamiętana". Aby zapobiec w przyszłości podobnym incydentom chuligani ci po stwierdzeniu ich obecności na imprezie organizowanej przez Stowarzyszenie, będą z niej wypraszani. Zarząd Stowarzyszenia oświadcza, że nie będzie tolerował na zawodach organizowanych przez siebie zachowań, które będą psuły opinię wałbrzyskich kibiców jak i samego klubu”.

www.gornik.walbrzych.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group