Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 6161
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Oszukał kierownika

Środa, 2 marca 2022, 7:30
Autor: red
Wałbrzych: Oszukał kierownika
Fot. KMP Wałbrzych
Jeden z pracowników pewnej wałbrzyskiej firmy nie miał sumienia. Wiedząc, że kierownik sklepu pozostawił bluzę z portfelem, dokumentami oraz sporą ilością gotówki bez opieki, postanowił zabrać wszystkie te rzeczy ze sobą. Następnie gotówkę wydał, a pozostałe mienie wyrzucił do śmietnika.

W miniony piątek pracownicy jednego z wałbrzyskich sklepów razem z kierownikiem wnosili ciężkie meble. W pewnym momencie ten ostatni zdjął bluzę - gdyż zrobiło mu się gorąco - i odłożył ją na bok. Miał w niej jednak portfel z dokumentami oraz czterema tysiącami złotych. Kiedy wszyscy skończyli wykonywać zadanie mężczyzna przez roztargnienie po prostu o bluzie zapomniał. Z okazji skorzystał jeden z nieuczciwych - jak się okazało - pracowników. 42-latek udając się w trasę zabrał bluzę ze sobą. Kiedy pokrzywdzony zorientował się, że został okradziony zgłosił sprawę Policji. Od razu też wskazał, kto mógł popełnić przestępstwo.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci zespołu wywiadowców wałbrzyskiej komendy w toku wykonanych czynności uzyskali informację, że podejrzany wraca do Wałbrzycha i zatrzymali go jadącego busem na wjeździe do naszego miasta - z kierunku Wrocławia. Prowadzący dalsze postępowanie w sprawie funkcjonariusze drugiego komisariatu następnego dnia ustalili, gdzie podejrzany pozbył się bluzy z portfelem i dokumentami. Wszystkie te rzeczy zostały znalezione w kontenerze na śmieci przy pl. Rycerskim w Wałbrzychu. Mężczyzna niestety gotówkę zdążył przed zatrzymaniem wydać.

42-latek przyznał się do popełnionego czynu i złożył wyjaśnienia. Za kradzież grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

1
4%
Cieszy
6
22%
Hahaha
2
7%
Nudzi
1
4%
Smuci
3
11%
Złości
14
52%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group