Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 2608
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Palmiarnia po nowemu

Piątek, 24 lipca 2020, 15:08
Aktualizacja: Niedziela, 26 lipca 2020, 7:59
Autor: JAZ
Wałbrzych: Palmiarnia po nowemu
Fot. JAZ
Nowe otwarcie Palmiarni po gruntownym remoncie sprawiło, że stała się ona nowoczesnym miejscem, ale także domem dla Lemurów.

Wtedy jednak w pełni wyremontowane były zaledwie dwa pawilony. Teraz oddano do użytku kolejny i podobnie jak wcześniej będzie się tu znajdowała kawiarnia.
- Po wyremontowaniu szklarni, zrealizowaliśmy remont kolejnej. Już teraz szykujemy się na remont kolejnej – mówi Anna Żabska, prezes Zamku Książ.

Kawiarnia zyskała blask i pierwotny wygląd. Dzierżawca na własny koszt wyremontował zaplecze. Jest też odpowiedzialny za wystrój i menu. Nowym najemcą lokalu został Iwo Sznajder. W trakcie prac remontowych udało się dodatkowo zagospodarować zewnętrzny dziedziniec Palmiarni, który został przeznaczony na plenerową część kawiarni.

Warto nadmienić, że Palmiarnia została przez Gminę Wałbrzych odkupiona od Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w 2012 roku za 1,8 miliona złotych. Koszt późniejszych inwestycji w to miejsce wyniósł niewiele ponad 23 miliony złotych. Kolejne prace mają zostać zrealizowane jeszcze w tym roku. Przewidują one zakres prac o wartości niemal 2 milionów złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

25
74%
Cieszy
2
6%
Hahaha
3
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
12%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group