Czwartek, 18 kwietnia
Imieniny: Alicji, Bogusławy
Czytających: 6468
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Parlamentarzyści w obronie prezydenta

Niedziela, 19 września 2021, 7:28
Aktualizacja: 7:30
Autor: red
Wałbrzych: Parlamentarzyści w obronie prezydenta
Fot. Murem za Romanem
Nie milkną echa zwolnienia ze szpitala doktora Romana Szełemeja. Tym razem głos w sprawie zabrali parlamentarzyści Ziemi Wałbrzyskiej.

„Jako parlamentarzyści ziemi wałbrzyskiej nie możemy przejść obojętnie wobec haniebnej decyzji zwolnienia lekarza i ordynatora Szpitala - prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja.

Sukcesy i ciągły rozwój szpitala to efekt pracy, konsekwencji i uporu całego zespołu, którym przez lata kierował dr Roman Szełemej - ceniony lekarz, wybitny specjalista, ordynator oddziału kardiologicznego, od 36 lat związany ze szpitalem. Podjęta wobec niego decyzja, kompromituje cały Zarząd Województwa Dolnośląskiego, który jeszcze do niedawna chwalił się sukcesami szpitala.
Efekty pracy Romana Szełemeja doceniają obywatele. Ich zaufanie potwierdzają wyniki wyborów i poparcie, jakim wciąż cieszy się prezydent nie tylko w Wałbrzychu, ale także jako lider Aglomeracji Wałbrzyskiej. Nie mamy wątpliwości, że zwolnienie lekarza i prezydenta stanowi akt polityczny. Prezydent budzi bowiem respekt i szacunek wśród mądrych ludzi, a strach i przerażenie u słabych. W imieniu naszym i całych rzeszy wałbrzyszan protestujemy przeciwko nikczemnym próbom prymitywnego nękania szanowanego i cenionego człowieka, jakim jest dr Roman Szełemej. Wszyscy jesteśmy zszokowani, a jako politycy nie ustaniemy w wysiłkach, by zatrzymać to pisowskie draństwo.”

Izabela Katarzyna Mrzyglocka
Monika Wielichowska
Tomasz Siemoniak
Agnieszka Kołacz-Leszczyńska

Twoja reakcja na artykuł?

38
25%
Cieszy
80
53%
Hahaha
1
1%
Nudzi
3
2%
Smuci
3
2%
Złości
27
18%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (109)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group