Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3782
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Pięciu z narkotykami

Sobota, 19 grudnia 2020, 6:31
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Pięciu z narkotykami
Fot. KMP Wałbrzych
Pięć osób zostało zatrzymanych w ostatnich dwóch dniach za posiadanie różnego rodzaju środków psychotropowych oraz środków odurzających.

16 grudnia po godzinie 18:00 w Boguszowie-Gorcach na ul. 1 Maja przez funkcjonariuszy zespołu wywiadowczego wałbrzyskiej komendy zatrzymany został 39-latek. Boguszowianin posiadał przy sobie dwa woreczki strunowe, a w nich narkotyki w postaci metamfetaminy. W toku wykonanych czynności mundurowi udowodnili podejrzanemu również handel tymi środkami psychotropowymi. Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu zastosował w stosunku do mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Tego samego dnia przed godziną 20:00 przy ul. Mickiewicza w Walimiu funkcjonariusze Komisariatu Policji w Głuszycy zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu wałbrzyskiego. Mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki w postaci marihuany. W czwartek tuż po północy w ręce policjantów prewencji wałbrzyski komendy na ul. Wieniawskiego w Wałbrzychu wpadł natomiast 30-letni wałbrzyszanin. Przy mieszkańcu naszego miasta funkcjonariusze odnaleźli środki psychotropowe w postaci amfetaminy.

Nad ranem w Boguszowie-Gorcach na ul. 1 Maja policjanci ruchu drogowego legitymowali mężczyznę, który szedł ulicą nie zasłaniając ust i nosa. Wykonane przez mundurowych czynności doprowadziły do zatrzymania mężczyzny, który jak się okazało miał przy sobie również narkotyki w postaci amfetaminy. Ostatni z podejrzanych 19-letni wałbrzyszanin – tam razem z marihuaną - wpadł w ręce wywiadowców wałbrzyskiej komendy przy ul. 1 Maja w Wałbrzychu około godziny 16:00.

Zatrzymani mężczyźni za posiadanie narkotyków mogą trafić za karty więzienia na najbliższe 3 lata. 39-latkowi, któremu policjanci dodatkowo udowodnili handel narkotykami grozi natomiast kara pozbawienia wolności do lat 10. O losie wszystkich podejrzanych zadecyduje teraz sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

4
44%
Cieszy
2
22%
Hahaha
1
11%
Nudzi
1
11%
Smuci
0
0%
Złości
1
11%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group