Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 4607
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Piękny Dom po raz dziewiąty

Piątek, 9 lutego 2018, 16:38
Autor: red
Wałbrzych: Piękny Dom po raz dziewiąty
Fot. organizatorzy
Przypominamy o konkursie „piękności”, w którym co roku rywalizują dziesiątki wspólnot mieszkaniowych i kamienic. Termin zgłoszeń upływa 15 lutego.

W rywalizacji mogą wziąć udział właściciele, współwłaściciele lub wspólnoty mieszkaniowe będące w posiadaniu budynków niewpisanych do rejestru zabytków. Budynki te, m.in. ze względu na detale architektoniczne i historię, powinny stanowić wart upowszechnienia i ochrony, cenny obiekt kultury materialnej miasta.

Zgłoszeń do Nagrody Prezydenta Miasta Wałbrzycha można dokonywać do 15 lutego, podając m.in. szczegółowe informacje dotyczące własności i adres budynku, przeprowadzonych remontów i modernizacji lub innych osiągnięć uzasadniających przyznanie nagrody.
Szczegółowe informacje nt. składania formularzy zgłoszeniowych znajdują się na stronie internetowej Urzędu Miasta Wałbrzycha (um.walbrzych.pl) w zakładce ,,gospodarka/gospodarka lokalowa”.

W ramach konkursu przyznawane są nagrody pieniężne od 5000 do 25000 zł. O ich przyznaniu Ratusz powiadamia do 31 marca na tablicy ogłoszeń oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu. Należy zaznaczyć, że ten sam właściciel, współwłaściciel lub wspólnota mogą otrzymać nagrodę za dane osiągnięcie tylko jeden raz.

Na dotychczasowe edycje konkursowe wpłynęło 560 zgłoszeń, spośród których przyznano łącznie 120 nagród pieniężnych, na łączną kwotę 355 tys. zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group