Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 5236
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Pielęgniarki Sanatoriów Dolnośląskich otrzymały "Złote Czepki"

Piątek, 24 maja 2019, 15:11
Aktualizacja: 15:26
Autor: red
REGION: Pielęgniarki Sanatoriów Dolnośląskich otrzymały "Złote Czepki"
Fot. red
"Za codzienny trud i zaangażowanie, za wrażliwość i empatię, za szerzenie zasad etyki, profesjonalne spojrzenie i pomoc ludziom potrzebującym, za wysoką jakość świadczonych usług" – tak brzmi uzasadnienie przyznania odznaczeń zawodowych pielęgniarkom Sanatoriów Dolnośląskich.

Pielęgniarki oddziałowe: Anna Cerekwicka z Dolnośląskiego Ośrodka Opieki Międzypokoleniowej "Biały Orzeł" w Sokołowsku i Agnieszka Klimczak-Bober z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Rościszowie zastały uhonorowane "Złotymi Czepkami", jednym z najwyższych odznaczeń zawodowych przyznawanych przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych.

Maria Pałeczka, Przewodnicząca Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Wałbrzychu, w liście gratulacyjnym skierowanym na ręce Tomasza Maciejowskiego, Prezesa Zarządu Spółki "Sanatoria Dolnośląskie", pisze m.in. następujące słowa "Jestem przekonana, że wyróżniająca się postawa, wzorowe wykonywanie obowiązków zawodowych w/w Pań, będzie motywacją i wzorem do naśladowania dla pozostałych Pań Pielęgniarek."

"Uhonorowanym Paniom serdecznie gratuluję i dziękuję za tak wytrwałą i oddaną pracę na rzecz naszych pacjentów" - dodaje prezes Tomasz Maciejowski.

"Złote Czepki" wręczono pielęgniarkom w Zamku Książ, podczas uroczystości obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej.

Sanatoria Dolnośląskie spółka z o.o. oprócz typowej aktywności sanatoryjnej, zajmują się również wypoczynkiem dzieci i młodzieży. Świadczą także usługi w obszarze rehabilitacji, rekonwalescencji i opiekuńczo-leczniczej, w tym opieki długoterminowej.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
1
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
20%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group