Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 3532
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Kamienna Góra: Pijany jechał kradzionym samochodem

Czwartek, 29 października 2009, 7:04
Aktualizacja: 7:05
Autor: PW
Policjanci z kamiennogórskiej drogówki zatrzymali 31–letniego mężczyznę, który kierował samochodem marki Audi 80, mimo że był pijany. Jakby tego było mało, po sprawdzeniu okazało się, że pojazd został skradziony w Belgii.

Kamiennogórscy policjanci patrolowali ulice miasta, gdy ich uwagę przykuł dziwnie zachowujący się kierowca samochodu marki Audi 80. Pojazd, który miał zagraniczne tablice rejestracyjne, delikatnie mówiąc poruszał się niezbyt płynnie.

Policjanci postanowili zatrzymać kierowcę tego auta. Ta sztuka jednak się im nie udała, bo audi nie zatrzymało się na sygnały stróżów prawa i odjechało. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali samochód.

Kierowcą okazał się 31-letni mieszkaniec Kamiennej Góry, który miał 1,20 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Po sprawdzeniu dokumentów okazało się, że pojazd, którym kierował 31-latek, został skradziony w Belgii.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a auto na policyjny parking. W tej chwili trwają dalsze ustalenia w tej sprawie. Za kradzież pojazdu sprawcy lub sprawcom grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group