Piątek, 26 czerwca

Piłkarska klasa A: Nowe Miasto jako pierwsze urwało punkty liderowi

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Górnik Nowe Miasto zremisował u siebie z Pogonią Pieszyce 1–1. To wynik bardzo dobry, zważywszy na fakt, że Pogoń wcześniej wygrała 17 spotkań z rzędu.

Walka o awans jest niemal rozstrzygnięta, bowiem trudno sobie wyobrazić, że Pogoń roztrwoni przewagę. Nadal jednak nie wiadomo, kto spadnie z klasy A. Oprócz wycofanego z rozgrywek Orła Mieroszów ten los wciąż może spotkać co najmniej kilka innych zespołów.

Wyniki:

Orzeł Mieroszów - Sudety Dziećmorowice 0-3 (wo)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Pogoń Pieszyce 1-1
Włókniarz Głuszyca - Podgórze Wałbrzych 0-2
Błękitni Słotwina - KS Walim 3-1
Boxmet Piskorzów - Kłos Lutomia 2-1
Czarni Wałbrzych - Iskra Witków Śląski 6-1
Płomień Makowice - Unia Stare Bogaczowice 5-0

Tabela:

1. Pogoń Pieszyce 52 77-17 2. Płomień Makowice 45 61-33 3. Iskra Witków Śląski 32 57-51 4. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 27 51-32 5. Błękitni Słotwina 27 36-40 6. Boxmet Piskorzów 24 29-32 7. Sudety Dziećmorowice 22 45-51 8. Unia Stare Bogaczowice 22 31-43 9. Włókniarz Głuszyca 21 26-28 10. KS Walim 20 42-49 11. Czarni Wałbrzych 20 42-53 12. Podgórze Wałbrzych 19 30-40 13. Kłos Lutomia 17 36-55 14. Orzeł Mieroszów 11 21-60

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka