Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 1942
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piłkarze klasy A poznali terminarz

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Czwartek, 29 lipca 2010, 12:00
Aktualizacja: Piątek, 30 lipca 2010, 14:00
Autor: PAW
Piłkarze Sudetów Dziećmorowice i Czarnych Wałbrzych znają już terminy swoich spotkań
Fot. red
OZPN Wałbrzych ustalił terminarz rozgrywek w wałbrzyskiej klasie A. W tym sezonie powiat wałbrzyski w tych rozgrywkach będzie reprezentować sześć zespołów.

Większość drużyn to ekipy z Wałbrzycha. Gwarek, Czarni, Podgórze oraz Zagłębie. Do tego grona dochodzą jeszcze Sudety Dziećmorowice i Skalnik Czarny Bór. Nasze zespoły mają różne cele na ten sezon. Sudety, Skalnik i Gwarek mówią o awansie do klasy okręgowej, a pozostałe ekipy chcą zająć bezpieczne miejsce w tabeli.

Terminarz naszych zespołów:

I kolejka - 15 sierpnia:

Zagłębie Wałbrzych – Unia Jaroszów 11.00
LKS Bystrzyca Górna - Czarni Wałbrzych 17.00
Wenus Nowice – Skalnik Czarny Bór 11.00
Koliber Uciechów – Gwarek Wałbrzych 17.00
Wierzbianka – Podgórze Wałbrzych 11.00
Granit Roztoka – Sudety Dziećmorowice 17.00

II kolejka – 22 sierpnia:

Sudety Dziećmorowice – Zagłębie Wałbrzych 17.00
Podgórze Wałbrzych – Victoria Tuszyn 11.00
Gwarek Wałbrzych – Cukrownik Pszenno 11.00
Skalnik Czarny Bór – Koliber Uciechów 17.00
Wenus Nowice – Czarni Wałbrzych 11.00

III kolejka – 29 sierpnia:

Zagłębie Wałbrzych – LKS Bystrzyca Górna 11.00
Koliber Uciechów – Czarni Wałbrzych 17.00
Cukrownik Pszenno – Skalnik Czarny Bór 17.00
Wierzbianka – Gwarek Wałbrzych 11.00
Granit Roztoka – Podgórze Wałbrzych 17.00
Sudety Dziećmorowice – Karolina Jaworzyna Śl.17.00

IV kolejka – 5 września:

Karolina Jaworzyna Śl. – Zagłębie Wałbrzych 16.00
Podgórze Wałbrzych – Sudety Dziećmorowice11.00
Gwarek Wałbrzych – Victoria Tuszyn 11.00
Skalnik Czarny Bór – Wierzbianka 16.00
Czarni Wałbrzych – Cukrownik Pszenno 11.00

V kolejka – 12 września:

Zagłębie Wałbrzych – Venus Nowice 11.00
Wierzbianka – Czarni Wałbrzych 11.00
Victoria Tuszyn – Skalnik Czarny Bór 16.00
Granit Roztoka – Gwarek Wałbrzych 16.00
Sudety Dziećmorowice – Zieloni Mrowiny 16.00
Karolina Jaworzyna Śl. – Podgórze Wałbrzych16.00

VI kolejka – 19 września:

Podgórze Wałbrzych – Zagłębie Wałbrzych 11.00
Gwarek Wałbrzych – Sudety Dziećmorowice 11.00
Skalnik Czarny Bór – Granit Roztoka 16.00
Czarni Wałbrzych – Victoria Tuszyn 11.00

VII kolejka – 26 września:

Zagłębie Wałbrzych – Koliber Uciechów 11.00
Granit Roztoka – Czarni Wałbrzych 16.00
Sudety Dziećmorowice – Skalnik Czarny Bór 16.00
Karolina Jaworzyna Śl. – Gwarek Wałbrzych 16.00
Podgórze Wałbrzych – Zieloni Mrowiny 11.00

VIII kolejka – 3 października:

Zieloni Mrowiny – Zagłębie Wałbrzych 15.00
Gwarek Wałbrzych – Podgórze Wałbrzych 11.00
Skalnik Czarny Bór – Karolina Jaworzyna Śl. 15.00
Czarni Wałbrzych – Sudety Dziećmorowice 11.00

IX kolejka – 10 października:

Zagłębie Wałbrzych – Cukrownik Pszenno 11.00
Sudety Dziećmorowice – Unia Jaroszów 15.00
Karolina Jaworzyna Śl. – Czarni Wałbrzych 15.00
Podgórze Wałbrzych – Skalnik Czarny Bór 11.00
Zieloni Mrowiny – Gwarek Wałbrzych 15.00

X kolejka – 17 października:

Gwarek Wałbrzych – Zagłębie Wałbrzych 11.00
Skalnik Czarny Bór – Zieloni Mrowiny 15.00
Czarni Wałbrzych – Podgórze Wałbrzych 11.00
LKS Bystrzyca Górna –Sudety Dziećmorowice 15.00

XI kolejka – 24 października:

Zagłębie Wałbrzych – Wierzbianka 11.00
Sudety Dziećmorowice - Wenus Nowice 15.00
Podgórze Wałbrzych – Unia Jaroszów 11.00
Zieloni Mrowiny – Czarni Wałbrzych 15.00
Gwarek Wałbrzych – Skalnik Czarny Bór 11.00

XII kolejka – 31 października:

Skalnik Czarny Bór – Zagłębie Wałbrzych 15.00
Czarni Wałbrzych – Gwarek Wałbrzych 11.00
LKS Bystrzyca Górna - Podgórze Wałbrzych 15.00
Koliber Uciechów – Sudety Dziećmorowice 15.00

XIII kolejka – 7 listopada:

Zagłębie Wałbrzych – Victoria Tuszyn 11.00
Sudety Dziećmorowice – Cukrownik Pszenno 14.00
Podgórze Wałbrzych – Koliber Uciechów 11.00
Gwarek Wałbrzych – Unia Jaroszów 11.00
Skalnik Czarny Bór – Czarni Wałbrzych 14.00

XIV kolejka – 11 listopada (czwartek):

Zagłębie Wałbrzych – Czarni Wałbrzych 11.00
Unia Jaroszów – Skalnik Czarny Bór 14.00
LKS Bystrzyca Górna – Gwarek Wałbrzych 14.00
Koliber Uciechów – Podgórze Wałbrzych 14.00
Wierzbianka – Sudety Dziećmorowice 11.00

XV kolejka – 14 listopada:

Granit Roztoka – Zagłębie Wałbrzych 14.00
Sudety Dziećmorowice – Victoria Tuszyn 14.00
Podgórze Wałbrzych – Cukrownik Pszenno 11.00
Gwarek Wałbrzych – Wenus Nowice 11.00
Skalnik Czarny Bór – LKS Bystrzyca Górna 14.00
Czarni Wałbrzych – Unia Jaroszów 11.00

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group