Sobota, 8 maja
Imieniny: Stanisława, Wiktora
Czytających: 1612
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Plastyczny "Krokus"

Piątek, 18 grudnia 2020, 8:31
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Plastyczny
Fot. Gmina Miasto Boguszów–Gorce
Znamy zwycięzców konkursu plastycznego „Krokus".

15 grudnia rozstrzygnięto profilaktyczny konkurs plastyczny „Krokus” organizowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Boguszowie-Gorcach, którego celem było pogłębienie wiedzy i świadomości na temat szkodliwości używania alkoholu i innych środków odurzających. Konkurs odbył się pod hasłem „Twój sprzeciw ma znaczenie”.

Wzięli w nim udział uczniowie z Zespół Szkolno - Przedszkolny w Boguszowie-Gorcach oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Boguszowie - Gorcach. Na konkurs wpłynęło 75 prac plastycznych, które zostały ocenione w trzech kategoriach: klasy I-III, Klasy IV-VI, klasy VII-VIII.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców oraz wyróżniła następujące osoby:

Kategoria: klasy I-III

I MIEJSCE – Amelia Sakowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny, klasa III b,
II MIEJSCE – Alan Jankowski - Zespół Szkolno-Przedszkolny, klasa III a,
III MIEJSCE – Lena Mazurkiewicz - Zespół Szkolno-Przedszkolny, klasa III b.

Wyróżnienia:
1. Emilia Gromek - Zespół Szkolno-Przedszkolny, klasa III b,
2. Daria Adamczyk - Zespół Szkolno-Przedszkolny, klasa III b,
3. Michał Drohomirecki - Zespół Szkolno-Przedszkolny, klasa III a.

Kategoria: klasy IV-VI :

I MIEJSCE – Dawid Mazurek - Zespół Szkolno-Przedszkolny, klasa VI b,
II MIEJSCE - Julia Sitek - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6, kl.VI a,
II MIEJSCE – Wiktoria Pelc - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6, kl.VI a,
II MIEJSCE – Lilianna Pietruszka - Zespół Szkolno-Przedszkolny, klasa VI a,
III MIEJSCE - Oliwia Raszewska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6, kl.VI b,
III MIEJSCE - Rafał Zając - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6, kl.VI a

Wyróżnienia:
1. Oskar Cismasz - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6, kl.VI a,
2. Zuzanna Janiak - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6, kl.VI b.

Kategoria: klasy VII-VIII

I MIEJSCE – Amelia Sawaryn - Zespół Szkolno-Przedszkolny, kl. VII b,
II MIEJSCE – Weronika Fraś - Zespół Szkolno-Przedszkolny, kl. VII a,
III MIEJSCE – Natalia Szczyszek - Zespół Szkolno-Przedszkolny, kl. VII a.

Wyróżnienia:
1. Dominika Szurowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny, kl. VII a,
2. Justyna Sienkiewicz - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6, kl.VII,
3. Piotr Pacyniak – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6, kl.VII a.

Z uwagi na stan zagrożenia epidemicznego nagrody oraz dyplomy dla nagrodzonych uczniów zostały przekazane dyrektorom szkół, którzy przekażą je uczniom.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group