Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 5709
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Plebiscyt "Kobiece Twarze – Women’s Faces” za nami

Wtorek, 13 grudnia 2016, 9:31
Aktualizacja: 14:32
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Plebiscyt "Kobiece Twarze – Women’s Faces” za nami
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w Zamku Książ odbyła się finałowa Gala III Plebiscytu Gospodarczego „Kobiece Twarze – Women’s Faces”, organizowanego przez firmę Hornet4 Sp. z o.o.

Podczas plebiscytu nagradzane były kobiety, organizacje gospodarcze i firmy, które wnoszą istotny wkład w rozwój kobiecej przedsiębiorczości i mogą stanowić przykład i wzór do naśladowania dla innych. Laury przyznawano w pięciu kategoriach: Debiutantki, Profesjonalistki, Osobowość, Firma z Kobiecą Twarzą oraz Produkt lub Usługa dla Kobiet. W każdej z kategorii wybierano 3 firmy lub osoby.

W kategorii Osobowość zwyciężyła Elżbieta Wojdyła, II miejsce zajęła Wanda Ziembicka-Has a miejsce III Władysława Kotlarek. W kategorii Produkt lub Usługa dedykowana kobietom na miejscu I Med Femina i Vitovergelis a na miejscu II Pregnabit. W kategorii Firma przyjazna kobietom I miejsce zdobyła firma Global Service, II miejsce NIFCO a miejsce III Fundusz Regionu Wałbrzyskiego. W kategorii Debiut w biznesie zwyciężyły Patrycja Wizińska i Anna Skotny, II miejsce zajęła Marzena Michalec a miejsce III Kamila Jakubik. W kategorii Profesjonalistki I miejsce zdobyła Mariola Dudziak, II miejsce Monika Krawczyk i Dorota Chodorowska a miejsce III Magda Rygiel.

W składzie Kapituły przyznającej nagrody i wyróżnienia znaleźli się między innymi: prof. Alicja Chybicka, Piotr Freyberg - Dyrektor ds. Rozwoju w 3M, Lidia Geringer de Oedenberg - Poseł do Parlamentu Europejskiego, Barbara Kaśnikowska – była Prezes WSSE „INVEST-PARK” i Rafał Wiernicki - Prezes Zamku Książ.

W ramach Gali zorganizowano też panel dyskusyjny " Równość płci w biznesie – co zrobić, aby stała się faktem?", podczas którego uczestnicy dyskusji starali się odpowiedzieć na pytanie czy równouprawnienie w biznesie to fakt czy mit i jak to wygląda w praktyce. Spotkanie wzbogaciły występy artystyczne wokalistek śpiewających piosenki Agnieszki Osieckiej a zakończeniem finałowej Gali III Plebiscytu Gospodarczego „Kobiece Twarze – Women’s Faces” był uroczysty bankiet.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group