Czytających: 4641

REGION: Podgórze pokonało Gorce

Wtorek, 11 lutego 2020, 9:31
Aktualizacja: 9:43
W niedzielę na sztucznej murawie w Świebodzicach Górnik Gorce uległ 5–6 ekipie Podgórza Wałbrzych.

Trenerzy obu drużyn zadecydowali, że mecz zostanie rozegrany 3x30 minut. Prowadzenie dla Gorc uzyskał Milczarek, a na 2-0 podwyższył Ciągło. W drugich 30 minutach kibice zobaczyli aż 5 goli. Najpierw gola kontaktowego dla Podgórza zdobył Wroczyński, ale odpowiedź Gorc była szybka, a do siatki Koszyki trafili Marek Pryk i Krawczyński. Końcówka tej tercji należała jednak zdecydowanie do wałbrzyszan, którzy za sprawą gola samobójczego oraz trafienia Sajdaka po 60 minutach przegrywali już tylko 3-4. Do remisu w ostatniej tercji doprowadził Sosnowski, a chwilę później Podgórze wyszło na prowadzenie po golu Mikołajskiego. Gorce stać było jeszcze na gola Mokrzyckiego, ale decydujący cios zadał Sosnowski i mecz zakończył się wynikiem 5-6 dla Wałbrzycha.

Górnik Gorce - Podgórze Wałbrzych 5:6 (2:0, 2:3, 1:2)

Górnik: Sz. Garwol - Podgórski, Kois, J. Pryk, M. Pryk - Ostrowski, Krawczyński, Jaworski, Mielczarek - Ciągło, Mokrzycki/W. Garwol, Filip, Gorgoń, Topoła, Mielnik.

Podgórze: Koszyka - Sysiak, Jaśkiewicz, M. Hertmanowicz, Dudiak - Kobylański, Sajdak, Mocydlarz, Dębski - Piątek, Mikołajski/J. Hertmanowicz, Wroczyński, Sosnowski.