Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 2631
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Podsumowania i plany

Niedziela, 2 stycznia 2022, 6:37
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Podsumowania i plany
Fot. Uzdrowiskowa Gmina Szczawno–Zdrój
Ostatnie dni roku to był dobry czas na spotkania, podczas których w Szczawnie–Zdroju starano się podsumować rok, który się kończy i zaplanować najważniejsze działania na rok przyszły.

Burmistrz Marek Fedoruk spotkał się z kierownikami gminnych jednostek organizacyjnych. Gminne instytucje zarządzają znacznym majątkiem miejskim, są finansowane z budżetu gminy i realizują w jej imieniu zadania samorządowe na rzecz społeczności lokalnej. Przestrzeń społeczna funkcjonowania szczawieńskich jednostek to głównie kultura, sport, rekreacja, pomoc społeczna, edukacja przedszkolna i podstawowa.

Pomimo bardzo trudnych warunków spowodowanych sytuacją epidemiologiczną w kraju, udało się w 2021 roku zorganizować w Szczawnie-Zdroju w obszarze kultury i kultury fizycznej wiele wydarzeń lokalnych, a także rangi krajowej i międzynarodowej, odzwierciedleniem aktywności naszej biblioteki jest jej wysoka pozycja w rankingach ogólnopolskich, placówki oświatowe są miejscami, w których prowadzony jest na wysokim poziomie proces edukacyjny. Jest to w dużej mierze zasługa pracowników szczawieńskich gminnych jednostek organizacyjnych — Miejskiej Szkoły Podstawowej, Przedszkola Miejskiego, Ośrodka Pomocy Społecznej, Teatru Zdrojowego, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Centrum Usług Wspólnych, Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Twoja reakcja na artykuł?

3
33%
Cieszy
2
22%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
11%
Złości
3
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group