Wtorek, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 2942
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Podsumowanie sezonu turystycznego na Jeziorze Bystrzyckim

Środa, 21 grudnia 2016, 7:51
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Podsumowanie sezonu turystycznego na Jeziorze Bystrzyckim
Fot. KMP Wałbrzych
W Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu odbyło się spotkanie, w trakcie którego podsumowano sezon turystyczny na Jeziorze Bystrzyckim.

W spotkaniu wzięli udział zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu kom. Rafał Siczek, naczelnicy pionu prewencji, przedstawiciele Starostwa Powiatowego, Nadleśnictwa Świdnica, Straży Leśnej, Straży Pożarnej, WOPR oraz przedsiębiorcy inwestujący w rozwój gminy.

Omówiono infrastrukturę drogową w rejonie jeziora. Skupiono się na miejscach parkingowych oraz drogach. Stwierdzono, iż z uwagi na bezpieczeństwo, wskazane byłoby w sezonie turystycznym wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na całej długości ulicy Wodnej. Nieodzownym posunięciem byłoby również poszerzenie pobocza na całej długości ulicy Spacerowej. Pomimo, iż sytuacja w tym rejonie podczas sezonu 2016 uległa znacznej poprawie, niezbędne będzie wprowadzenie w stałej organizacji ruchu tablic informacyjnych określających terminy zmiany organizacji ruchu.

Na zakończenie zaplanowano już kolejny termin przedmiotowego spotkania, które prawdopodobnie odbędzie się jeszcze pod koniec bieżącego roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group