Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 1676
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Podsumowanie sezonu turystycznego na Jeziorze Bystrzyckim

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Środa, 21 grudnia 2016, 7:51
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
W Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu odbyło się spotkanie, w trakcie którego podsumowano sezon turystyczny na Jeziorze Bystrzyckim.

W spotkaniu wzięli udział zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu kom. Rafał Siczek, naczelnicy pionu prewencji, przedstawiciele Starostwa Powiatowego, Nadleśnictwa Świdnica, Straży Leśnej, Straży Pożarnej, WOPR oraz przedsiębiorcy inwestujący w rozwój gminy.

Omówiono infrastrukturę drogową w rejonie jeziora. Skupiono się na miejscach parkingowych oraz drogach. Stwierdzono, iż z uwagi na bezpieczeństwo, wskazane byłoby w sezonie turystycznym wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na całej długości ulicy Wodnej. Nieodzownym posunięciem byłoby również poszerzenie pobocza na całej długości ulicy Spacerowej. Pomimo, iż sytuacja w tym rejonie podczas sezonu 2016 uległa znacznej poprawie, niezbędne będzie wprowadzenie w stałej organizacji ruchu tablic informacyjnych określających terminy zmiany organizacji ruchu.

Na zakończenie zaplanowano już kolejny termin przedmiotowego spotkania, które prawdopodobnie odbędzie się jeszcze pod koniec bieżącego roku.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~volter 22-12-2016 0:34
cała armia dba o moje bezpieczenstwo w zagórzu nad jeziorkiem oj dziekuje za te zakazy parkowania w sezonie , za ten jeden kierunek , tylko prosze mi powiedziec kiedy tak naprawde było tam niebezpiecznie ? Chyba jak sobie łby robijaja zjezdzajac u dorotki na linie , albo kapiac sie w tym syfie Jak hotel wybudowali to nagle cudowne oczyszczenie , woda kryształ ,plaze pobudowali i pluskaja ie w tym mule. 30 lat tam jezdze nie kapcie sie tam to jezioro to bagno Tyle.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group