Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 3228
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Poezja przy świecach

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 9 czerwca 2010, 13:03
Aktualizacja: 13:04
Autor: DK
Fot. Dominika Krawczyk
Pasjonaci poezji postanowili spędzić wczorajszy dzień w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana, gdzie odbył się wieczór poezji Barbary Malinowskiej.

Barbara Malinowska to wałbrzyska artystka, osoba o wszechstronnych uzdolnieniach. Maluje, rysuje, wykonuje biżuterię, projektuje stroje i pisze piękną poezję, w której zawiera cząstkę samej siebie. Zadebiutowała w 2002 roku wystawą „Malowana Poezja”. Teraz, jako dużo bardziej doświadczona artystka, zaprezentowała się publiczności w programie pod tytułem „Niezabutka”. Oprawę muzyczną zapewnił Mariusz Kutek, a Poetycki Fotoplastikon przygotował Jacek Drejer.

Publiczność, która szczelnie wypełniła salę Civitas Christiana, wysłuchała wierszy czytanych przez autorkę na żywo i obejrzała ich filmową interpretację. Wszystko to w blasku świec, otoczeniu róż i przy filiżance herbaty, które zapewniły niepowtarzalny klimat.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 11-06-2010 9:04
SZKODA, ŻE O DZIAŁANIACH CIVITASU MOZNA DOWIEDZIEĆ SIĘ TYLKO PO FAKCIE :-( WSTĘP BYŁ CHYBA WOLNY I NIE OBOWIĄZYWAŁY ZAPROSZENIA?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group