Czytających: 5347

Proszówka: Pojechali o Puchar św. Anny z Proszówki

Czwartek, 29 lipca 2010, 12:09
Aktualizacja: 12:09
Kolarze wałbrzyskiego Górnika wzięli udział w czasówce, która została rozegrana na trasie Gryfów Śląski – Proszówka.

Czasówka MTB Pod Gorę o Puchar św. Anny z Proszówki na trasie Gryfów Śląski-Proszówka przyciągnęła na start kolarzy z Dolnego Śląska.

Dobrze na tle swoich rywali wypadli zawodnicy Górnika Wałbrzych ZS Stare Bogaczowice. W rywalizacji młodziczek wygrała Paulina Trębacz, Karolina Wolska była 3., Monika Lasota ukończyła start na 4. miejscu, Zuzanna Walczak była 5., Aleksandra Dmytrasz 7., a Natalia Grochalska zajęła 8. lokatę. Wśród młodzików zwyciężył Paweł Przewięda, a jego klubowy kolega Kamil Gorzawski minął linię mety na 3. miejscu.

W zmaganiach juniorek młodszych wygrała Urszula Czarnecka, a wśród juniorów młodszych Miłosz Podgórski był 6., a Mateusz Kowalski zajął 7. pozycję. W kategorii juniorek wygrała Justyna Kwiecińska, a w juniorach Bartosz Zając wywalczył 2. lokatę, a Damian Lasota był 3. Wreszcie w wyścigu Elity Kamil Martynów finiszował na 3. miejscu.