Wtorek, 21 marca
Imieniny: Benedykta, Lubomira
Czytających: 5592
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Golińsk: Polana pod skałą

Środa, 29 września 2021, 10:31
Aktualizacja: 12:54
Autor: red
REGION, Golińsk: Polana pod skałą
Fot. Tomasz Tracewski/Gmina Mieroszów
Oficjalne otwarcie "Polany pod Czerwoną Skałą", czyli zakończenie realizacji projektu dofinansowanego z Fundusz Toyoty "Dobre Pomysły Zmieniają Nasz Świat" wdrażanego przez Fundacja Edukacji Europejskiej.

Całkowita wartość to 26 tys. zł, z czego 20 tys. zł to środki pozyskane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Mieroszowie, wspólnie z Sołectwem Golińsk z Funduszu Toyoty.

- Bardzo dziękuję mieszkańcom Golińska wraz z Sołtysem Arturem Wielgusem za zaangażowanie, pracę i poświęcony czas na utworzenie tego wyjątkowego miejsca. Osobno podziękowania również: dla pracowników OPS Mieroszów, w szczególności dla Anny Chmielnickiej, Fundacji "Wspinka", Nadleśnictwa Wałbrzych, KSS Bartnica, STA-POL i Panów Skrzyniarz, MILMET i Państwa Milewskich
oraz organizatorów konkursu. Powstało idealne miejsce przeznaczone do relaksu, integracji czy uprawiania sportu wspinaczkowego.
Dodatkowo dzięki pomocy Uniwersytetu Wrocławskiego możemy na tablicach informacyjnych poznać otaczającą nas przyrodę i genezę powstania skały - mówi Burmistrz Andrzej Lipiński.

Twoja reakcja na artykuł?

7
58%
Cieszy
2
17%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group