Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 4053
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Pole do minigolfa przy PSP nr 6 w Boguszowie–Gorcach otwarte dla mieszkańców

Poniedziałek, 26 czerwca 2017, 11:44
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Pole do minigolfa przy PSP nr 6 w Boguszowie–Gorcach otwarte dla mieszkańców
Fot. użyczone
Przy PSP nr 6 w Boguszowie–Gorcach zakończono prace nad realizacją projektu współfinansowanego z Funduszu Toyoty „Dobre pomysły zmieniają nasz świat” – „Pole do minigolfa przy PSP nr 6 w Boguszowie–Gorcach”.

W atmosferze miłego spotkania partnerów szkoły w projekcie, wolontariuszy i uczniów, podsumowano projekt, a przedstawiciel organu prowadzącego zastępca Burmistrza Miasta Boguszów – Gorce Paweł Sosialuk i przewodniczący Samorządu Uczniowskiego - Bartłomiej Piotrowski - dokonali oficjalnego otwarcia pola, odbijając pierwsze piłeczki. Uczestnicy spotkania przy słodkim poczęstunku mieli okazję oglądać galerię fotografii, obrazującą wszystkie etapy pracy nad utworzeniem pola do minigolfa.
- Cieszy nas fakt, że przy naszej szkole powstało miejsce rekreacyjno – sportowe o dużych walorach estetycznych, otwarte dla społeczności lokalnej, do utworzenia którego udało się zaangażować lokalnych przedsiębiorców, firmy z całej Polski, wolontariuszy - pracowników TMMP, rodziców uczniów i nauczycieli. Wspólna praca przy tworzeniu pola była doskonałą okazją do integracji środowiska lokalnego i tworzenia poczucia wspólnoty. Gra w minigolfa to wspaniała rozrywka i sport dla całych rodzin, które zapraszamy do korzystania z pola do minigolfa i nieodpłatnego wypożyczania sprzętu - mówią inicjatorzy przedsięwzięcia.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group