Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 2322
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Policjanci sprawdzali, czy pojazdy spełniają wymagania ochrony środowiska

Wiadomości: Wałbrzych/powiat wałbrzyski
Piątek, 1 grudnia 2017, 10:02
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu prowadzili na terenie naszego miasta oraz powiatu wałbrzyskiego działania 'SMOG' . Funkcjonariusze szczególną uwagę zwracali to, czy pojazdy spełniają wymagania ochrony środowiska.

Podczas akcji „SMOG” mundurowi ze szczególnym uwzględnieniem sprawdzali stan techniczny samochodów osobowych, ciężarowych oraz autobusów, w tym sprawność podstawowych urządzeń i układów mających wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Funkcjonariusze kontrolowali także, czy pojazdy nie naruszają wymagań ochrony środowiska. Policjanci dokonali kontroli stanu technicznego 118 pojazdów. Nie ujawnili nieprawidłowości w w/w zakresie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Janosik 1-12-2017 13:05
Po wielu pożarach MOBRUKu zapytałem w piśmie prezydenta Szełemeja o ile zostały przekroczone normy dot czystości powietrza. Otrzymałem odpowiedź, że. norm wyrzutu substancji szkodliwych nie przekroczono. Wobec porównania skutków pożaru MOBRUKu a wyrzutu spalin z samochodu to uważam akcję policji za pozbawioną sensu i zbyt kosztowną. A jak widzą ten problem firmy produkujące auta mogliśmy się przekonać podczas fałszowania danych na etapie produkcji (VW, Audi).
~Kwiczoł 1-12-2017 17:11
Nie marudz juz z tym MOBRUKiem bo nudzisz,idz na soacer i sie przewietrz marudo. Co do samych kontroli to niech te policjanty zaczna od tych swoich kopcących ropniaków i innych rzęchów.
~Marcinek84 16-12-2017 22:04
Czas przepalić PDF-a!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group