Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 1943
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Policjanci wraz z celnikami zlikwidowali nielegalny punkt gier hazardowych

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 8 września 2017, 9:48
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Dzięki pracy operacyjnej 6 września 2017 roku wałbrzyscy policjanci wraz z celnikami zlikwidowali kolejny nielegalny punkt gier hazardowych. Mieścił się on w Wałbrzychu w jednym z lokali gastronomicznych na terenie dzielnicy Biały Kamień.

Realizując informację własną, policjanci Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wraz z funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu ustalili, że 33-letnia wałbrzyszanka organizowała gry na automatach hazardowych bez wymaganego zezwolenia.

W toku czynności procesowych 6 września 2017 roku około godziny 15:00 mundurowi zabezpieczyli w barze 3 tego typu nielegalne automaty hazardowe o wartości 9 tysięcy złotych oraz pieniądze przeznaczone na wypłaty dla graczy w kwocie ponad 3 tysięcy złotych. Wartość uszczuplenia z tytułu nieopłaconego podatku została oszacowana na kwotę 300 tysięcy złotych na szkodę Skarbu Państwa.

Organizatorka procederu odpowie teraz za popełnienie przestępstwa z Kodeksu karnego-skarbowego. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 3 oraz wysoka grzywna.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Post 8-09-2017 10:54
Zezwolenia to jest jedna sprawa a druga sprawa to jest taka ze przyjeżdża ktos na warszawskich badz wroclawskich numerach rejstracyjnych i w ciągu kilkunastu minut traci kilka do kilkunastu tysiecy zł w kilku grach i odjeżdża... to jedt normalne??? ;))))
~do Posta-a 8-09-2017 23:18
Bywanie w takich lokalach nie jest obowiązkowe no ale kto bogatemu zabroni?!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group