Wtorek, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 2813
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Policjanci z Boguszowa–Gorc zatrzymali 33–latka, który włamał się do pomieszczeń gospodarczych oraz posiadał narkotyki

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Sobota, 27 kwietnia 2019, 7:54
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach w ciągu kilku godzin od zgłoszenia ustalili, kto jest sprawcą kradzieży z włamaniem do pomieszczeń gospodarczych znajdujących się przy ulicy Sienkiewicza w ich miejscowości. Zatrzymanym okazał się 33–latek.

Do kradzieży z włamaniem doszło 22 kwietnia wieczorem. Policjanci ustalili, że sprawca po zerwaniu skobla z kłódką w drzwiach wejściowych do pomieszczenia gospodarczego, dostał się do jego wnętrza, skąd ukradł przedłużacze bębnowe, lampę halogenową oraz pęk kluczy, którymi to następnie otworzył sobie kolejne pomieszczenie i zabrał z niego kolejny przedłużacz, elektronarzędzia oraz drobny sprzęt budowlany powodując straty na rzecz pokrzywdzonego w kwocie blisko 4 tysięcy złotych.

Działania operacyjne przeprowadzone przez boguszowskich funkcjonariuszy pozwoliły na ustalenie i zatrzymanie sprawcy włamań już po kilku godzinach. 33-letni mężczyzna wpadł w ręce policjantów przy ul. Kosynierów w Boguszowie-Gorcach, kiedy wsiadał do samochodu. Podczas dalszych czynności procesowych funkcjonariusze odnaleźli większą część skradzionego mienia właśnie w tym pojeździe oraz remontowanym przez podejrzanego pobliskim mieszkaniu. 33-latek miał przy sobie także niewielkie ilości narkotyków w postaci amfetaminy.

Boguszowianin przyznał się do popełnionych przestępstw i złożył wyjaśnienia. Za kradzież z włamaniem i posiadanie narkotyków grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 10. Policjanci zajęli tymczasowo mienie należącego do sprawcy na poczet przyszłej kary.

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
17%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Mieszkaniec 28-04-2019 16:34
Bardzo dobrze! Tępić społeczny margines!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group