Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 4137
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Politycy PSL–u odwiedzili placówkę opiekuńczą

Wtorek, 20 czerwca 2017, 7:31
Aktualizacja: Środa, 21 czerwca 2017, 13:11
Autor: red
Wałbrzych: Politycy PSL–u odwiedzili placówkę opiekuńczą
Fot. użyczone
Prezes Zarządu Powiatowego PSL w Wałbrzychu Piotr Zimnicki i jego zastępcy: Magdalena Król i Łukasz Mikołajczyk, wspólnie ze Stowarzyszeniem Staruszkowo, hospicjum dla starych psów z Krzewia Małego, odwiedzili Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo–Wychowawczych, mieszczącą się w Wałbrzychu przy ulicy Asnyka 13.

Placówka ta jest po generalnym remoncie.
- Chcieliśmy zobaczyć, jak maluszki sobie radzą w nowej placówce. Żeby nie jechać z pustymi rękoma postanowiliśmy podarować placówce trochę pieluszek, które są ciągle potrzebne oraz skarpetki dla najmłodszych, bo jak wiemy maluszki mają spore potrzeby. Do spełnienia dzieciom kolorowych snów dołożyliśmy też poduszki. W najbliższym czasie obiecaliśmy Pani dyrektor sprezentować duży parasol ogrodowy, żeby chronił dzieci bawiące na placu zabaw przed słońcem - mówią członkowie PSL-u.

- Placówka jest naprawdę piękna, dzieci mogą czuć się w swoich pokojach jak i w innych pomieszczeniach jak w domu. Atmosfera jest rodzinna, dzieci oraz pensjonariusze są bardzo sympatyczni. Pani Dyrektor jest osobą odpowiednią na pełnionym stanowisku i można tylko sobie życzyć, aby było więcej takich osób bardzo dobrze zarządzających - mówi Łukasz Mikołajczyk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group