Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 2907
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pomoc dla wałbrzyszanki

Środa, 21 kwietnia 2021, 9:28
Aktualizacja: 12:00
Autor: red
Wałbrzych: Pomoc dla wałbrzyszanki
Fot. organizatorzy
W sobotę zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej, na której będą zbierane pieniążki dla wałbrzyszanki zmagającej się z nowotworem.

Do Wałbrzycha zjadą się piękne amerykańskie fury, które docelowo staną na parkingu Auchan Castorama, bo to właśnie tam dzięki ogromnemu wsparciu dyrekcji Auchan, odbędzie się akcja charytatywna. Przyjadą auta nie tylko z regionu dolnośląskiego, ale i Poznania, Łodzi, Opola, a nawet okolic Hamburga.

Nie zabraknie legend amerykańskiej motoryzacji takich jak;
Dodge
Chevrolet
Lincoln
I jakieś tam 30 fordów mustangów.

- Oczywiście będzie można skosztować przejażdżki tymi autami w zamian za zasilenie konta zbiórki wrzutem kasy do puszki. Akcja odbędzie się od godziny 10.00-13.00 i w tych godzinach można będzie nas tam spotkać. Cała akcja odbędzie się zgodnie z wymogami sanitarnymi, a osoby nie stosujące się do wytycznych nie będą mogły uczestniczyć w naszej charytatywnej zabawie, której najważniejszym celem jest zamknięcie sumy potrzebnej do operacji chorej Agnieszki. Zapraszam gorąco - sobota 24 kwietnia, godzina 10:00 parking Auchan/Castorama. Pokażmy, że Wałbrzych potrafi pomagać - zachęcają do udziału w akcji organizatorzy.

https://www.siepomaga.pl/agnieszka-olenkiewicz

Twoja reakcja na artykuł?

7
88%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group