• Środa, 11 grudnia 2019
  • Godz. 11:52
  • Imieniny: Damazego, Waldemara
  • Czytających: 2561
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Pomóżmy Kamilowi!

Wiadomości: REGION, Czarny Bór
Czwartek, 10 grudnia 2015, 13:11
Aktualizacja: 13:12
Autor: PAW
Fot. red
W najbliższych dniach w gminie Czarny Bór odbędzie się kilka impreza, które mają jeden cel – zebrać jak największą sumę pieniędzy dla chorego 17–letniego Kamila Dropa z Czarnego Boru.

Kamil, który jest piłkarzem drużyny juniorów Skalnika Czarny Bór, niedawno dowiedział się, że jest poważnie chory, a jego leczenie wymaga sporych środków finansowych. Dlatego mieszkańcy gminy zjednoczyli siły i chcą pomóc chłopcu i wesprzeć jego rodzinę. W piątek 11 grudnia o godzinie 17.00 w Centrum Kultury w Czarnym Borze odbędzie się przedstawienie „Marilyn w Krainie Czarów" w wykonaniu Grupy Teatralnej „Jestem, Hej", działającej w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury. W przedstawieniu główna bohaterka nie radzi sobie z problemami współczesności, dlatego pewnego dnia przenosi się do zaczarowanej krainy, do której trafiają ludzie borykający się z życiowymi problemami.
Nauczy się tam żyć od nowa, pozna nowych przyjaciół, a przede wszystkim zakocha się. Jednak będzie musiała wrócić do normalnego życia, aby załatwić swoje sprawy. W piątek przed i po przedstawieniu będzie można zakupić ciasta i ciasteczka oraz ozdoby świąteczne a zysk ze sprzedaży przeznaczony zostanie w całości na leczenie Kamila. Zapraszamy więc hojnych smakoszy słodkości do zakupów.

Dzień później w sobotę 12 grudnia od godziny 15.00 w hali sportowej w Czarnym Borze rozgrywany będzie gminny turniej piłki nożnej halowej pod hasłem „Pomóżmy Kamilowi!". W turnieju udział zapowiedziały drużyny - Skalnika Czarny Bór, Iskry Witków, Jokera Jaczków, Płomyka Borówno i Husarii Grzędy. Podczas turnieju można będzie zakupić ciasto, napić się kawy i herbaty. Ponadto w niedzielę po mszach świętych w kościołach parafialnych w Czarnym Borze, Borównie i Grzędach zostanie przeprowadzona zbiorka na leczenie Kamila. Zachęcamy do uczestnictwa w tych wydarzeniach.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~trener 10-12-2015 13:34
tak trzymac pomoc potrzebna zjednoczmy sie
~Igła 10-12-2015 17:35
I za to kocham Czarny Bór.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group