Wtorek, 16 czerwca
12°C Jelenia Góra

Porażka Górnika w pierwszym meczu kontrolnym [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Wczoraj piłkarze IV–ligowego Górnika rozegrali mecz sparingowy z III–ligowym GKS–em Wikielec. Wygrali goście 3–1.

Oczywiście nie wynik tego meczu był sprawą najważniejszą. Chodziło o sprawdzenie nowych wariantów w grze i szukanie również nowych zawodników, którzy mogliby w rundzie wiosennej wzmocnić ekipę wałbrzyskiego Górnika. Goście wygrali, a honorowego gola dla podopiecznych Macieja Jaworskiego zdobył Marcin Smoczyk.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka