Oczywiście nie wynik tego meczu był sprawą najważniejszą. Chodziło o sprawdzenie nowych wariantów w grze i szukanie również nowych zawodników, którzy mogliby w rundzie wiosennej wzmocnić ekipę wałbrzyskiego Górnika. Goście wygrali, a honorowego gola dla podopiecznych Macieja Jaworskiego zdobył Marcin Smoczyk.
Porażka Górnika w pierwszym meczu kontrolnym [FOTO]
Audio
Czytaj na głos
Wczoraj piłkarze IV–ligowego Górnika rozegrali mecz sparingowy z III–ligowym GKS–em Wikielec. Wygrali goście 3–1.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.