Czytających: 7673

REGION: Porażka lidera

Poniedziałek, 21 listopada 2022, 9:16
Aktualizacja: 9:29
Ostatnia kolejka rundy jesiennej przyniosła kilka zaskakujących wyników. Najbardziej dziwi porażka lidera z Walimia w Stanowicach.

Co ciekawe Walim prowadził w Stanowicach po 45 minutach 2-1, ale w drugiej połowie miejscowi dominowali i zaaplikowali rywalowi aż 5 goli. Mimo tej porażki Walim pozostał liderem. Za plecami Walimia ostra walka. Szczyt Boguszów otrzymał punkty walkowerem, bo goście z Dziećmorowic nie stawili się na mecz, a Włókniarz Głuszyca pokonał w Witkowie miejscową Iskrę 4-2. Była to pierwsza strata punktów Iskry na swoim boisku. Oba gole dla Iskry zdobył niezawodny Radosław Łatka, ale to okazało się niewystarczające na dobrze dysponowaną ekipę z Głuszycy. Dla Włókniarza trzy gole zdobył Pedro Dias, a jednego Mateusz Chmielarz. Ważną wygraną zanotowali Czarni Wałbrzych, a po kolejnej porażce sytuacja w ligowej tabeli wałbrzyskiego Zagłębia jest wręcz dramatyczna.