Czytających: 9160

Świeradów Zdrój: Porażka piłkarzy Górnika w Świeradowie Zdroju

Czwartek, 4 lutego 2010, 15:01
Aktualizacja: 16:07
Piłkarze wałbrzyskiego Górnika rozegrali pierwszy sparing podczas obozu przygotowawczego w Świeradowie Zdroju. Niestety biało–niebiescy ulegli zespołowi Fotbal Cesky Dub 2:3.

Wynik w 9 minucie meczu otworzył Nemec. Wyrównał 9 minut później testowany w naszym zespole Daniel Zinke. Takim też rezultatem zakończyła się pierwsza odsłona spotkania.

W drugich 45 minutach oba zespoły stworzyły sobie kilka groźnych sytuacji, ale o jedną bramkę więcej zdobyli gracze z Czech. W 63 minucie drugie w tym spotkaniu prowadzenie Fotbal uzyskał po golu Suchomela. 180 sekund później wyrównał Morawski, a wynik środowej potyczki ustalił w 75 minucie Nemec.

Górnik Wałbrzych - Fotbal Cesky Dub 2:3 (1:1)
Górnik: Jaroszewski – D. Michalak, Przerywacz, Wojtarowicz, Majka, Rytko, Wepa, Morawski, Janik, Moszyk, Zinke oraz Wodzyński, Konarski, Starczukowski, Ciołek, Łaski, Piątek, Smoczyk, Orzech
Fotbal: Koudelka - Regenermel, Melka, Suchomel, Pecinka, Benek, Vlach, Bernat, Nemec, Sevcik, Jira oraz Krejcik, Jiranek, Novak