Czytających: 2924

Środa Śląska: Porażka w Środzie Śląskiej

Czwartek, 28 lipca 2022, 12:41
Aktualizacja: 12:48
W kolejny meczu kontrolnym, piłkarze wałbrzyskiego Górnika przegrali w Środzie Śląskiej z miejscową Polonią 2–5.

Wałbrzyszanie sparing na wyjeździe zaczęli dobrze i w 19. minucie po trafieniu Smutka wyszli na prowadzenie. Później jednak do głosu doszli miejscowi i w 28. minucie doprowadzili do wyrównania. Do końca pierwszej części kibice więcej goli już nie zobaczyli. W drugiej połowie działo się o wiele więcej, ale niestety nie były to wydarzenia korzystne dla biało-niebieskich. W 49. mniucie Polonia wyszła na prowadzenie, ale po kilku minutach Górnik odpowiedział golem Uszczyka. Później na boisku dominowali już gospodarze, którzy zaaplikowali Górnikowi 3 gole i wygrali mecz 5-2.

Polonia Środa Śląska - Górnik Wałbrzych 5-2

Górnik - Perlak, Mazanka, Orzech, M.Smoczyk, Rosicki, Uszczyk, Sobiesierski, Korba, Nowak, Chajewski, Smutek oraz
Brzeziński, Nowacki, Gorczyca, Pawłowski, Krawczyk.