Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 6252
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Portal pracy dla Ukraińców

Sobota, 16 kwietnia 2022, 8:25
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Portal pracy dla Ukraińców
Fot. WSSE "Invest Park"
Wystartował specjalny portal rekrutacyjny stworzony przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną "INVEST–PARK" na rzecz osób z Ukrainy poszukujących pracy w Polsce.

Portal umożliwia zarówno pracodawcom dodanie oferty pracy lub stażu w ich przedsiębiorstwie, jak i osobom z Ukrainy wprowadzenie swoich danych i dzięki temu otrzymanie korzystnej dla nich oferty. Jednocześnie informujemy, że WSSE "INVEST PARK" rozpoczyna pierwsze kursy języka polskiego dla osób z Ukrainy.

Działania te stanowią realizację 4 filaru pakietu pomocowego dla uchodźców dotkniętych rosyjską agresją na terenie Ukrainy stworzonego przez Zarząd Wałbrzyskiej Strefy. Przypomnijmy, że do tej pory Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST PARK”, w ramach 5 filarowego pakietu pomocowego zrealizowała już szereg działań na rzecz pomocy Ukraińcom, przekazała m.in. 300 tys. zł na pomoc humanitarną, zorganizowała wśród pracowników zbiórkę rzeczową oraz zapewniła bazę mieszkaniową.

- Jestem niezwykle dumny z poziomu zaangażowania pracowników WSSE „INVEST-PARK” na rzecz pomocy Ukraińcom. Pokazaliśmy wspólnie w ostatnich tygodniach, że hasło Razem Możemy Więcej oznacza konkretne działania, które w wymierny sposób wpływają na życie określonych osób. Mogę zapewnić, że nasz poziom pracy będzie w następnych tygodniach równie intensywny jak na początku konfliktu, ponieważ tylko stałe działania mogą zapewnić sukces – mówi Piotr Wojtyczka, prezes zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”.

Twoja reakcja na artykuł?

6
21%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
4%
Nudzi
1
4%
Smuci
3
11%
Złości
17
61%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group