Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 2689
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Posprzątają Chełmiec

Czwartek, 28 maja 2020, 11:28
Aktualizacja: Sobota, 30 maja 2020, 9:21
Autor: red
REGION: Posprzątają Chełmiec
Fot. archiwum
Zachęcamy mieszkańców Wałbrzycha i Szczawna–Zdroju do wspólnej inicjatywy – POSPRZĄTAJMY RAZEM CHEŁMIEC. Akcja zostanie przeprowadzona w niedzielę 7 czerwca w godzinach 10.00–13.00.

Pomysł realizowany jest przez JARO w Biegu oraz zaangażowanych uczestników wspólnie z Gminą Szczawno - Zdrój. Gmina ze swojej strony wesprze inicjatywę przekazując worki na śmieci, rękawiczki. Oczywiście zapewni także wywóz zebranych śmieci. Uczestnicy akcji zostaną poczęstowani kawą i herbatą oraz otrzymają pamiątkowe breloki.

W słoneczne weekendy, Górę Chełmiec odwiedza do 1000 osób. Teraz lasy, parki i szczyty górskie cieszą się dużą popularnością, jednak niestety jest to związane z ogromem pozostawionych tu śmieci. Pokażmy więc, że nasze miasto, w tym jedna z jego atrakcji to nasze wspólne dobru i dołączmy się do akcji.

Zapraszamy wszystkich chętnych na spacer na szczyt Chałmca szlakami turystycznymi w celu pozbierania śmieci leżących na drodze!
Cztery lokalizacje, wybierz swoją i dołącz do nas. Zabierzcie przyjaciół i rodzinę. U osób prowadzących, w miejscu zbiórki będą dostępne worki. Prosimy o zaopatrzenie się w rękawice ochronne oraz maseczki i duża dawkę humoru. Pamiętajcie o zachowaniu odpowiedniego dystansu.

Miejsce zbiórki: ul:Piasta/szlaban, DWORZYSKO, Parking Stadion Boguszów, Parking Lubomin ul. Główna 53.
- Na szczycie zapewniona będzie herbata oraz kawa, będzie rozpalone ognisko, więc będzie można upiec kiełbaskę,którą zabieramy we własnym zakresie. W imieniu swoim i współorganizatorów wydarzenia serdecznie zapraszam - mówi inicjator przedsięwzięcia Jarosław Kowalczyk.

Organizatorzy: JARO w Biegu, Lekkie ZaDyszki, Sekcja Biegowa I Nordic Walking Trójgarb Stare Bogaczowice, Grupa Biegowa Dzikowiec, Uzdrowiskowa Gmina Szczawno-Zdrój i Predators Wałbrzych - grupa biegowa.

Twoja reakcja na artykuł?

17
74%
Cieszy
3
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
1
4%
Złości
1
4%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group